Doplňkový prodej přípravků dekorativní i ošetřující kosmetiky. Pro studenty a seniory poskytujeme speciální ošetřující programy včetně slev.

PRIMAVERA ANDORRANA

Exkluzivní pěstící kosmetika se širokou nabídkou profesionálních ošetření, díky nimž může kosmetička vytvořit pro každou klientku individuální, vysoce účinné, kůry.

Ošetření pokožky obličeje s přípravky řady Germaine de Capuccini.

Kůra HYDROOPTIMA

Poskytuje pokožce dokonalou hydrataci, sbírá a zadržuje vlhkost v rohové vrstvě pokožky a chrání ji proti vlivům prostředí a věku

Kůra s vitamínem C

Přípravky s obsahem čistého vitamínu C zamezují vytváření volných radikálů a intenzivně pokožku regenerují; dodávají pleti novou vitalitu a energii; unavená a povadlá pokožka získá pevnost a příjemný vzhled

Kůra SO DELICATE

Přípravky používané v této kůře obsahují kombinaci hydratačních a výživných složek s příjemným zklidňujícím účinkem. Dále obsahují ceramidy a lipidy + fytoaktivní výtažky + Defensitive Complex Tato kůra 100% zklidní pleť a obličej znovu získá mladistsvý, prosvětlený a zářivý vzhled.

Kůra TIME EXPERT C+ (A.G.E.)

Nová řada přípravků s vitamínem C. Velmi účinně bojuje proti glykaci, hlavní příčině stárnutí pleti. Okamžitě navrací pokožce mladistvý vzhled, dodá jí jemnost, hebkost, odstraní vrásky a sjednotí odstín pleti.

TIMEXPERT SRNS

Zvyšuje rezistenci kožních buněk vůči oxidačnímu stresu způsobenému UV zářením, je tedy schopen zachovávat protistresový kapitál a předcházet stárnutí. Dermatologicky testováno. Bez parabenů.

Timexpert SRNS

TIMEXPERT RIDES

Nejúčinnější přípravky na vrásky: regenerují a vyplňují hluboké vrásky a brání vzniku nových. Pro sušší typy pleti.

Kůra PURE T SKIN

Dva profesionální programy – vyrovnávací program pro mastnou pleť a čistící program pro pleť s tendencí k akné