Trvalé nalíčení

  • rtů
  • obočí
  • očních linek

Jedná se o mikroimplantaci pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Používá se převážně pro úpravu obočí, očních linek a kontur rtů.

Tato technika vychází z modifikace starého tetovacího umění, přičemž základní rozdíl spočívá v hloubce implantace pigmentu. Při klasickém tetování se používají těžké barvy, které se vpravují hluboko do kůže a nejsou likvidovány obranným systémem (fagocyty, lymfatický systém). Případné odstranění je náročné a zůstávají po něm trvalé následky v podobě jizev. Při PMU se pigment implantuje pouze do pokožky, do spodní části zárodečné vrstvy, a používají se lehká barviva na přírodní bázi, která se postupně, přirozeným způsobem, odbourávají. Tyto rozdíly se promítají v konečném efektu, kdy výsledky klasického tetování jsou prakticky doživotní, kdežto pigmentace PMU je časově omezena zhruba na tři až pět let, u mastné pleti je toto období kratší.

Aplikaci trvalého nalíčení nedoporučujeme provádět při nachlazení a jiném onemocnění, v době menstruace, po požití alkoholu, prostředků zvyšujících krevní tlak, imunitu apod. Při implantaci pigmentu by mohlo dojít ke zvýšenému krvácení, což je jednou z příčin, proč by barvivo mohlo po zahojení vymizet. Další příčinou je použití mastných krémů či olejů v místě aplikace před dokonalým zhojením nebo přítomnost masti v kůži (doporučujeme před aplikací hloubkové čištění pleti, aby se odstranily nečistoty, zbytky staré pokožky a krémů).

Jestliže dojde k vymizení barviva, je možné pigmentaci opakovat ve stejném místě (po analýze příčin) až po úplném zhojení pokožky.

Osoby trpící cukrovkou či vážnější alergií nebo onemocněním musí aplikaci trvalého nalíčení konzultovat se svým lékařem.

Doba hojení je individuální a trvá v průměru týden. Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě, nepoužívat žádné mastné prostředky a líčidla, nevystavovat se slunečnímu či solárnímu záření a vyhnout se vysoké tělesné námaze. V žádném případě neodstraňovat stroupky, nechat je samovolně odpadnout. Nepoužívat prostředky pro posílení imunity.

 

Výsledky rty

02 03 04 05 06 01 0708 09

 

Výsledky obočí a oční linky

oční linky 4 oční linky 3 oční linky 2 oční linky 1 11 10 09 1923 24 oční linky 7 oční linky 5 oční linky 6 16

25 26

27 28

35 

 

  • PERMANENTNÍ MAKE-UP ČÁRKOVANOU METODOU 3D

Permanentní make-up čepelkovou 3D metodou vytváří plastický vzhled obočí. Výsledný efekt pak působí velmi precizně a přirozeně.

 

Výsledky obočí čárkovanou metodou

21 1720  1815   22 o 02

31  32

29  30

34  33

obočí, linky, rty