Každá masáž je však jedinečná a ani masér od sebe jednotlivé druhy striktně neodděluje, proto se jednotlivé masáže a jejich techniky prolínají. Vše záleží na konkrétních pocitech klienta a na určité „potřebě těla“. Pro přehled uvádíme nejčastější masáže, které poskytujeme:

KLASICKÁ MASÁŽ
Cílem klasické masáže je uvolnění svalů a kloubů. Masáž je velice příjemná a odbourává nahromaděný stres. Dle potřeb zákazníka se při masáži zaměřujeme na konkrétní část těla, která potřebuje uvolnit nejvíce – především záda a šíje.

REKONDIČNÍ MASÁŽ
Účelem této masáže je odstranění únavy, relaxace, působí protistresově. Je uklidňující a nejžádanější masáží, ve které se používají „jemnější“ techniky masáže sportovní. Nejvhodnější je při bolestech zad, kdy se zatuhlá místa uvolňují nenásilnými jemnými tahy.

REFLEXNÍ MASÁŽ
Při této masáži je pozornost věnována především vnitřním orgánům, ale i páteři a kloubům.
Provádí se na ploskách nohou, na kterých se nacházejí body odpovídající jednotlivým vnitřním orgánům. Tyto body jsou vlastně zakončením jednotlivých energetických drah probíhajících celým tělem a spojujících všechny vnitřní orgány. Masáží těchto bodů můžeme posílat energii na příslušná místa, odblokovávat dráhy a povzbuzovat tok energie celým organismem.
Má prakticky okamžitý efekt a v každém případě vykazuje přinejmenším ústup bolestí nebo potíží.

SPORTOVNÍ MASÁŽ
Tato masáž je klasickou evropskou masáží, soustřeďuje se na uvolnění svalů a věnuje pozornost končetinám. Je dynamičtější a používá se pro přípravu sportovce před výkonem.

LYMFATICKÁ MASÁŽ
Lymfatický systém ovlivňuje veškerou látkovou výměnu v organismu a tím i každý ozdravný proces. Bez úpravy jeho funkce není možné dosáhnout rovnováhy organismu.Základem je tedy usměrňování toku lymfy v těle, vyloučení nahromaděných zplodin látkové výměny z těla. Masáž se provádí ručně na ploskách nohou, dále pak podél lymfatických drah, a to jak podkoleních tak předloketních.
Je vhodnou masáží při únavě a pro klientky, trpícími otoky nohou, kdy po masáži cítí značnou úlevu. Odcházejí s pocitem „lehčích nohou“.

ČÍNSKÁ TLAKOVÁ MASÁŽ
Základní koncepce tradiční čínské medicíny shrnuje učení o jin – jangu, pěti prvcích, vnitřních orgánech, síti drah, příčinách a mechanismech nemoci a dietologii. Čínská masáž se tedy řídí teorií čínské medicíny, zdůrazňuje celistvost organismu a spojení člověka s přírodou. Klade důraz na léčení choroby, na rozdíl od evropské masáže věnuje pozornost masáži bodů na hlavě, břichu a kříži a její hlavní metodou je masáž bodů a meridiánů.
Je příjemnou relaxační masáží, při které díky stimulaci akupunkturních bodů regulujeme v těle tok životodárné energie a působením na meridiány ovlivňujeme i funkci jednotlivých orgánů.
Tato masáž je něco jako „kombinací akupresury a klasické masáže“.

PRVKY SHIATSU
Shiatsu je japonskou tlakovou masáží, znamená tlak prsty a vychází z přibližně 3 000 let staré východní léčitelské tradice. Pomocí stlačování, protahování nebo manipulace s tělem usiluje o odstranění překážky bránící volnému proudění energie a pomáhá tak zlepšit její proudění meridiány a tak i celým tělem. Zahrnuje v sobě tři oblasti: masáže a prvky rehabilitace, akupunkturu a přikládání dlaní.
Životní energie „Ki“ udržuje naše tělo v činnosti, její kvalita závisí na našem duševním, fyzickém a duchovním stavu. Nerovnováha v hladinách životní energie se může projevit v podobě problémů se zády, bolestí hlavy, civilizačními chorobami a mnoha jinými způsoby.Při ošetřování meridiánů terapeut povolává energii na nejzranitelnější místa a zároveň rozptyluje zablokovanou energii z míst, kde je nadměrně nahromaděna – a tak obnovuje rovnováhu v celém těle.
Z důvodu nedostatečného prostoru však není možno provádět tuto masáž celkově, a tak pro příznivé účinky a ohlasy provádíme alespoň některé tahy a techniky.

DETOXIKAČNÍ MASÁŽ MEDEM
Medová masáž je starou metodou lidového léčitelství, která přes důležité reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla. Regeneruje celý organismus a je vhodnou masáží při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Svým detoxikačním působením odtraňuje z celého organismu škodliviny, které se v něm v průběhu let nahromadily. Dochází při ní k silnému prokrvení pokožky a je současně i velmi příjemnou aromaterapií.

APLIKACE UŠNÍCH SVÍČEK
Tato prastará forma přírodní procedury se používá jako podpůrný prostředek pro zlepšení následujících zdravotních problémů:

  • nemoci dutin,
  • ucha,
  • prevence a nemoci z nachlazení,
  • nemoci horních cest dýchacích,
  • snížená imunita, psychické přetížení a stres.

Celkově podporuje organismus, jeho imunitní systém, zejména ledviny a průdušky, posiluje regenerační funkce organismu prostřednictvím reflexních zón ucha. Je velmi příjemnou relaxační technikou.

MOXOVÁNÍ
Tato metoda vznikla na severu Číny a jde zejména o prohřívání aktivních bodů. Rovnoměrným, pomalým hořením směsi léčebných látek vzniká teplo, které proniká do hlubších vrstev, ohřívá jednotlivé body a dráhy a tak podporuje a dodává nemocnému ztracenou energii.
Moxování napomáhá při chronických stavech, únavě a vyčerpanosti, zvyšuje obranyschopnost organismu, zrychluje látkovou výměnu, uvolňuje svalstvo. Zvláště příjemné je v zimních měsících, kdy nastává kompletní prohřátí „zkřehlého“ organismu.